Everleigh Soutas: Difference between revisions
| Line 166: | Line 166: | ||
|High Gold | |High Gold | ||
|- | |- | ||
|2023 | | rowspan="2" |2023 | ||
|Pop, Drop & Roll | | rowspan="2" |Pop, Drop & Roll | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|[[Selena Hamilton]] | | rowspan="2" |[[Selena Hamilton]] | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|24/7 (Denver) | |||
|5<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||