Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 216: Line 216:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|Hands
| rowspan="2" |Hands
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|
| rowspan="2" |
|Radix (Nashville)
|Radix (Nashville)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|Adrenaline (Mufreesboro)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}