Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>DHL
No edit summary
Line 216: Line 216:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="3" |2025
| rowspan="4" |2025
| rowspan="3" |Hands
| rowspan="4" |Hands
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |[[Chelsea Sebes]]
| rowspan="4" |[[Chelsea Sebes]]
|Adrenaline (Mufreesboro)
|Adrenaline (Mufreesboro)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 228: Line 228:
|JUMP (Atlanta)
|JUMP (Atlanta)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|Revive (Atlanta)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}