Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>DHL No edit summary |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Hands | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Chelsea Sebes]] | ||
|Adrenaline (Mufreesboro) | |Adrenaline (Mufreesboro) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
| Line 228: | Line 228: | ||
|JUMP (Atlanta) | |JUMP (Atlanta) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Revive (Atlanta) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||