Kya Massimino: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 62: Line 62:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2018
| rowspan="10" |2018
| rowspan="4" |Exquisite Lines
| rowspan="4" |Exquisite Lines
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
Line 78: Line 78:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Today Has Been Okay
| rowspan="6" |Today Has Been Okay
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Traci-Ann Pearce Skinner
| rowspan="6" |Traci-Ann Pearce Skinner
|Intrigue (Miami)
|Intrigue (Miami)
|Platinum
|Platinum
Line 86: Line 86:
|Intrigue (Orlando)
|Intrigue (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|-
|Leap (Fort Lauderdale)
|4<sup>th</sup> in Petite Solos
|-
|-
|24/7 (Orlando)
|24/7 (Orlando)