Kaitlin Yamano: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 45: Line 45:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>Platinum
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>Platinum
|-
|-
|NUVO
|NUVO (Long Beach)
|
|StandOut in Ballet
|-
|-
|LADM
|LADM
Line 57: Line 57:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2017
| rowspan="7" |2017
| rowspan="6" |Castle
| rowspan="7" |Castle
| rowspan="6" |Open
| rowspan="7" |Open
| rowspan="6" |Brittany Bentley
| rowspan="7" |Brittany Bentley
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|7<sup>th</sup> in Elite Starz 9-11 Solos<br>Elite Starz Junior DOY Finalist<br>NYC All-Stars
|7<sup>th</sup> in Elite Starz 9-11 Solos<br>Elite Starz Junior DOY Finalist<br>NYC All-Stars
Line 72: Line 72:
|Move
|Move
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|NUVO (Anaheim)
|StandOut in Jazz
|-
|-
|LADM
|LADM