Audriana Nier: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 159: Line 159:
|-
|-
|Showbiz (Baltimore)
|Showbiz (Baltimore)
|
|2<sup>nd</sup> in Junior Diamond Duets/Trios
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
| rowspan="2" |Chapstick
| rowspan="3" |Chapstick
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |[[Tessa Stallings]]<br />[[Alyssa Stallings]]
| rowspan="3" |[[Tessa Stallings]]<br />[[Alyssa Stallings]]
|KAR (Baltimore)
|KAR (Baltimore)
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|-
|Showbiz (Baltimore)
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Duets/Trios
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)