Tessa Stallings: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Woodbridge) | |Showstopper (Woodbridge) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|Starpower (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2018 | |||
| rowspan="3" |Oh La La | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Trey Rich | |||
|Legacy (York) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Starpower ( | |Starpower (Woodbridge) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Lancaster) | ||
| rowspan=" | |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Evil Like Me | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Alyssa Stallings]] | |||
|Legacy (York) | |Legacy (York) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Lancaster) | |Starpower (Woodbridge) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2019 | |||
| rowspan="3" |Recipe for Love | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Trey Rich | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 156: | Line 178: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Twin Trouble | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Alyssa Stallings]] | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showbiz (Baltimore) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2021 | |||
|Accentuate the Positive | |||
| | | | ||
|[[Alyssa Stallings]] | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |- | ||
|Chapstick | |Chapstick | ||
| | | | ||
|[[ | |[[Alyssa Stallings]]<br />[[Audriana Nier]] | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||