Category:Stallings Sisters: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 79: Line 79:
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="7" |2021
| rowspan="10" |2021
| rowspan="4" |Accentuate the Positive
| rowspan="5" |Accentuate the Positive
| rowspan="4" |Musical Theater
| rowspan="5" |Musical Theater
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|KAR (Baltimore)
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Duets/Trios
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|5<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios
Line 95: Line 98:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Chapstick
| rowspan="5" |Chapstick
| rowspan="3" |
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="3" |[[Audriana Nier]]
| rowspan="5" |[[Audriana Nier]]
|KAR (Baltimore)
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />Crystal Award
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />Crystal Award
Line 105: Line 111:
|-
|-
|Starpower (Baltimore)
|Starpower (Baltimore)
|
|-
|StarQuest (Lancaster I)
|
|
|-
|-
Line 134: Line 143:
|2023
|2023
|Telephone
|Telephone
|
|Jazz
|[[Audriana Nier]]
|[[Audriana Nier]]
|StarQuest (Lancaster I)
|StarQuest (Lancaster I)
Line 150: Line 159:


===Videos===
===Videos===
<center><youtube width="300" height="175">b2TDSseBBoI</youtube></center>
<center><youtube width="300" height="175">8xPIpe0A7uk</youtube><youtube width="300" height="175">eG6blmIK3uY</youtube><youtube width="300" height="175">b2TDSseBBoI</youtube></center>


====Hit the Road Jack====
====Hit the Road Jack====