Category:Stallings Sisters: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 168: | Line 168: | ||
|StarQuest (Lancaster I) | |StarQuest (Lancaster I) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="7" |2024 | |||
| rowspan="7" |Bills Bills Bills | |||
| rowspan="7" |Jazz | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR (Hampstead) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Fredericksburg) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Pigeon Forge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Richmond) | |||
| | |||
|- | |||
|Masquerade (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Laurel) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Upper Marlboro) | |||
| | |||
|} | |} | ||