Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|} | |||
===Duets/Trios=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer(s) | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
|2017 | |||
|Strut | |||
| | |||
|Sasha Dee Dayoan | |||
|[[Khloe Kwon]] | |||
|Move | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2018 | |||
| rowspan="2" |Donatella | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Alex Alba | |||
| rowspan="2" |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]] | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
|3<sup>rd</sup> in Petite Duos/Trios<br />Fierce Award<br />Platinum | |||
|- | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2019 | |||
| rowspan="3" |Telephone | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Alex Alba | |||
| rowspan="3" |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]] | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite Starz 6-8 Duos/Trios | |||
|- | |||
|Revel (Long Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020-1 | |||
| rowspan="2" |Gimme Dat | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Khloe Kwon]] | |||
|Revel (Los Angeles) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | |||
|- | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
| | |||
|- | |||
|2021 | |||
|Took the Night | |||
| | |||
| | |||
|[[Khloe Kwon]] | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
|} | |} | ||