Joah Moore: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 98: Line 98:
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="9" |2022
| rowspan="2" |Glam
| rowspan="3" |Glam
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Rainbow
|
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|
|-
|-
|Rainbow
|Jump (Anaheim)
|
|
|-
|-