Joah Moore: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Glam | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Jump (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||