Scarlett Petty: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 426: Line 426:
|Discovery Spotlight<br />5 Star Elite
|Discovery Spotlight<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="21" |2024
| rowspan="22" |2024
| rowspan="11" |Can You Hear Me
| rowspan="12" |Can You Hear Me
| rowspan="11" |Lyrical
| rowspan="12" |Lyrical
| rowspan="11" |[[Gianna Martello]]
| rowspan="12" |[[Gianna Martello]]
|Hollywood Vibe (Dallas)
|Hollywood Vibe (Dallas)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />1<sup>st</sup> in Teen Lyrical Solos<br />Platinum
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />1<sup>st</sup> in Teen Lyrical Solos<br />Platinum
|-
|WCDE (Houston)
|unknown
|-
|-
|Platinum (Dallas)
|Platinum (Dallas)
Line 470: Line 473:
|-
|-
|WCDE (Houston)
|WCDE (Houston)
|Platinum Elite
|unknown
|-
|-
|Platinum (Houston)
|Platinum (Houston)