Talia Booker: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 295: Line 295:
|Diamond
|Diamond
|-
|-
| rowspan="10" |2023-4
| rowspan="11" |2023-4
| rowspan="10" |Irreplaceable
| rowspan="11" |Irreplaceable
| rowspan="10" |Tap
| rowspan="11" |Tap
| rowspan="10" |Robyn Naugle
| rowspan="11" |Robyn Naugle
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
Line 326: Line 326:
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />Revolutionary
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />Revolutionary
|-
|-
|Revolution (Pittsburgh)
|Imagine (Zanesville)
|6<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite
|6<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="4" |2024
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="2" |Daisy
|1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />5 Star Elite
| rowspan="2" |Hip-Hop
|-
| rowspan="2" |Dez Soliven
| rowspan="6" |2024
| rowspan="3" |Daisy
| rowspan="3" |Hip-Hop
| rowspan="3" |Dez Soliven
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 339: Line 342:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Hip Hop Age 17-19 Solos<br />5 Stars
|1<sup>st</sup> in Level 3 Hip Hop Age 17-19 Solos<br />5 Stars
|-
|-
| rowspan="2" |House and Pressure
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="2" |Jazz
|1<sup>st</sup> in Level 3 Hip Hop Age 17-19 Solos<br />Discovery Spotlight<br />5 Star Elitw
| rowspan="2" |Trevor Lerma
|-
| rowspan="3" |House and Pressure
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Trevor Lerma
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 347: Line 353:
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Jazz Age 18 Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Jazz Age 18 Solos<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|6<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Jazz Age 18 Solos<br />5 Star Elite
|}
|}