Alexa Lombardo: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 340: Line 340:
|[[Kaitlyn Allen]]
|[[Kaitlyn Allen]]
|StarQuest (Youngstown)
|StarQuest (Youngstown)
|TBA
|-
|2018-19
|Wild Hearts
|Lyrical
|unknown
|Kiera Reese
|StarQuest (Pittsburgh)
|TBA
|TBA
|}
|}