Abigail Weber: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 37: Line 37:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2017
| rowspan="8" |2017
| rowspan="4" |Cha-Ching
| rowspan="5" |Cha-Ching
| rowspan="4" |Open
| rowspan="5" |Open
|Rainbow (Overland Park)
|Rainbow (Overland Park)
|
|
Line 47: Line 47:
|-
|-
|Talent on Parade
|Talent on Parade
|
|-
|NYCDA (Kansas City)
|
|
|-
|-
Line 63: Line 66:
|
|
|-
|-
|2018
| rowspan="8" |2018
|Funky Monkey
| rowspan="2" |Funky Monkey
| rowspan="2" |
|NYCDA (Dallas)
|
|
|NYCDA
|-
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |Triumphant
|Triumphant
| rowspan="6" |
|
|Dancemakers
|Dancemakers
|
|
|-
|-
|
|NYCDA (Kansas City)
|
|
|NYCDA
|
|
|-
|-
|
|
|
|Radix
|Radix
|
|
Line 89: Line 88:
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|2019
| rowspan="4" |2019
|Down the Rabbit Hole
| rowspan="2" |Down the Rabbit Hole
|
| rowspan="2" |
|Dancemakers
|Dancemakers
|
|
|-
|-
|
|NYCDA (Kansas City)
|
|
|NYCDA
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |Forget About The Price Tag
|
| rowspan="2" |Tap
|
|NYCDA (Chicago)
|
|
|
|-
|-
|
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|
|
|
|
|
|-
|-