Elise Carlson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|parents=Jenny Carlson (mother)<br>Luke Carlson (father) | |parents=Jenny Carlson (mother)<br>Luke Carlson (father) | ||
|siblings=[[Ella Carlson]] (sister)<br>Levi Carlson (brother)<br>Lane Carlson (brother) | |siblings=[[Ella Carlson]] (sister)<br>Levi Carlson (brother)<br>Lane Carlson (brother) | ||
|friends=[[Addyson Paul]]<br>Ayla Zink<br>[[Victoria Martinez]]<br>Livi Matson<br>[[Kennedy Grace]]<br>[[Kinsley Stella | |friends=[[Addyson Paul]]<br>Ayla Zink<br>[[Victoria Martinez]]<br>Livi Matson<br>[[Kennedy Grace]]<br>[[Kinsley Stella]] | ||
|pets=none | |pets=none | ||
|nicknames= | |nicknames= | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in NUbie Solos | |6<sup>th</sup> in NUbie Solos | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
| rowspan="3" |Time Bomb | |||
| rowspan="3" | | |||
|Countdown | |||
|Platinum | |||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
|7<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Radix (Portland) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />On the Edge | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2025 | |||
| rowspan="2" |The Rising | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
Cutting Edge in Jazz | |||
& Contemporary | |||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
|Showcase | |||
|} | |} | ||