Gianna Mojonnier: Difference between revisions
| Line 185: | Line 185: | ||
|Glendale | |Glendale | ||
|11<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |11<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
|Chino Hills | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 7<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Carlsbad | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
|2<sup>nd</sup> Place Solo Finalist | |||
|} | |} | ||