Lola Iglesias: Difference between revisions
| Line 28: | Line 28: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2015 | |||
|Sweet Disposition | |||
| | |||
|Showstopper (Denver) | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platinum | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2016 | | rowspan="2" |2016 | ||
| Line 70: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|2011 | |2011 | ||
|Please Mr. Postman | |||
| | | | ||
|Alexis Anderson<br />Samantha Lee<br />Gracie Prosceno<br />Ellie Swift<br />Jenna Measmer<br />Hendricks Emma<br />Elizabeth Nelson | |||
|Alexis Anderson | |||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | |8<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Gold | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2015 | | rowspan="5" |2015 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Ava DiPretoro<br />Avarie Jahnke<br />Maddie Myers<br />Ellie Gould | |Ava DiPretoro<br />Avarie Jahnke<br />Maddie Myers<br />Ellie Gould<br />Addi Weeder | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | | | ||
| Line 85: | Line 91: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Alli Sullivan<br />Brielle Creamer<br />Avarie Jahnke<br />Maddie Myers<br />Abbey McWhirter<br />Kaytie Debastos<br />Ellie Gould | |Alli Sullivan<br />Brielle Creamer<br />Avarie Jahnke<br />Maddie Myers<br />Abbey McWhirter<br />Kaytie Debastos<br />Ellie Gould<br />Addi Weeder | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | | | ||
| Line 91: | Line 97: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Cenaiya Billups<br />Sasha Maxwell<br />Mila Radz<br />Brielle Creamer<br />Sam Kurtz<br />Gianna Debastos<br />Reese Holland | |Cenaiya Billups<br />Sasha Maxwell<br />Mila Radz<br />Brielle Creamer<br />Sam Kurtz<br />Gianna Debastos<br />Reese Holland<br />Emily Huber<br />Alexa Segale | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | | | ||
| Line 97: | Line 103: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Lila Sacha<br />Cenaiya Billups<br />Sasha Maxwell<br />Mila Radz<br />Brielle Creamer<br />Genevieve Holliday<br />Sam Kurtz<br />Gianna Debastos<br />Reese Holland<br />Zoe Holland | |Lila Sacha<br />Cenaiya Billups<br />Sasha Maxwell<br />Mila Radz<br />Brielle Creamer<br />Genevieve Holliday<br />Sam Kurtz<br />Gianna Debastos<br />Reese Holland<br />Zoe Holland<br />Emily Huber<br />Alexa Segale | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Sing, Sing, Sing | ||
| | | | ||
|Many Dancers | |Many Dancers | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2016 | | rowspan="5" |2016 | ||