Taylor Smith (1): Difference between revisions
| Line 72: | Line 72: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
==Dance Titles== | |||
*? | |||
==Workshop== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| 1<sup>st</sup> in What | |||
|- | |||
| 2<sup>nd</sup> in What | |||
|- | |||
| 3<sup>rd</sup> in WHat | |||
|- | |||
| 4<sup>th</sup> in What | |||
|- | |||
| 5<sup>th</sup> in What | |||
|- | |||
| 1<sup>st</sup> Runner-Up for | |||
|- | |||
| 2<sup>nd</sup> Runner-Up for | |||
|- | |||
| 3<sup>rd</sup> Runner-Up for | |||
|- | |||
| 4<sup>th</sup> Runner-Up for | |||
|- | |||
| 5<sup>th</sup> Runner-Up for | |||
|} | |} | ||