Taylor Smith (1): Difference between revisions
| Line 15: | Line 15: | ||
| rowspan="2" |Shine | | rowspan="2" |Shine | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="99" |Cayti Laughery | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
|3<sup>rd</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | |3<sup>rd</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | ||
| Line 198: | Line 198: | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Sandman | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals (LV) | |Starpower Nationals (LV) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 210: | Line 216: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Party's Over | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Rainbow (San Gabriel)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/585/act/134/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Party's Over]</ref> | |Rainbow (San Gabriel)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/585/act/134/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Party's Over]</ref> | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals (LV) | |Starpower Nationals (LV) | ||
| Line 247: | Line 256: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |I Have Nothing | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
|Ultra Dance (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Upland) | |Revolution (Upland) | ||
|Teen Miss Dance America<br />Discovery Spotlight | |Teen Miss Dance America<br />Discovery Spotlight | ||
| Line 265: | Line 277: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Because You're Mine | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|Ultra Dance (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Upland) | |Revolution (Upland) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos | ||
| Line 282: | Line 297: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |My Way | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Revoution | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Crazy in Love | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Revoution | ||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="10" |2025 | |||
| rowspan="5" |Wicked Games | |||
| rowspan="5" |Open | |||
|Rainbow (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Revoution | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="5" |Ne Me Quitte Pas | ||
| rowspan="5" |Contemporary Jazz | |||
|Rainbow (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Ultra Dance (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Revoution | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower | ||
| | | | ||
|} | |} | ||