Tessa Pagone: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 360: | Line 360: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2024 | ||
| rowspan="9" |Wash | | rowspan="9" |Wash | ||
| rowspan="9" |Contemporary | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| Line 409: | Line 409: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
|5am | | rowspan="4" |2025 | ||
| rowspan="2" |5am | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|ASH (Pittsburgh) | |||
|Stand Out Award | |||
|- | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|You Got You | |||
|Open | |Open | ||
|unknown | |unknown | ||
| | |Revolution (Pittsburgh) | ||
| | |TBA | ||
|- | |||
|I'm Ready | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||