Tessa Pagone: Difference between revisions

Line 409: Line 409:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="9" |2025
| rowspan="12" |2025
| rowspan="3" |5am
| rowspan="4" |5am
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="4" |unknown
|ASH (Pittsburgh)
|ASH (Pittsburgh)
|Stand Out Award  
|Stand Out Award  
Line 422: Line 422:
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />5 Star Elite
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="4" |You Got Me
|DreamMakers (Zanesville)
| rowspan="4" |Open
|TBA
| rowspan="4" |unknown
|-
| rowspan="5" |You Got Me
| rowspan="5" |Open
| rowspan="5" |unknown
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Platinum
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Platinum
Line 435: Line 438:
|-
|-
|Radix (Baltimore)
|Radix (Baltimore)
|did not place
|-
|DreamMakers (Zanesville)
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="2" |I'm Ready
| rowspan="3" |I'm Ready
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="3" |unknown
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />Platinum
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />Platinum
Line 445: Line 451:
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />5 Star Premier
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />5 Star Premier
|-
|DreamMakers (Zanesville)
|TBA
|}
|}