Tessa Pagone: Difference between revisions
| Line 409: | Line 409: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |5am | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
|ASH (Pittsburgh) | |ASH (Pittsburgh) | ||
|Stand Out Award | |Stand Out Award | ||
| Line 422: | Line 422: | ||
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | |10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |DreamMakers (Zanesville) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="5" |You Got Me | |||
| rowspan="5" |Open | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Platinum | |10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Platinum | ||
| Line 435: | Line 438: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Baltimore) | |Radix (Baltimore) | ||
|did not place | |||
|- | |||
|DreamMakers (Zanesville) | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |I'm Ready | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />Platinum | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />Platinum | ||
| Line 445: | Line 451: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />5 Star Premier | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17 Jazz Solos<br />5 Star Premier | ||
|- | |||
|DreamMakers (Zanesville) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||