Cortnee Wilson: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Editing a gallery
imported>Kingofgameshows800
Line 160: Line 160:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups
|-
|-
| rowspan="12" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="13" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |We Are the Ones
| style="text-align: center; " |We Are the Ones
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 195: Line 195:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Big Guns
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Big Guns
| style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Cameron Chen<br />Alli Chu<br />Ashley Cravens<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />[[Mali Mokhtari]]<br />Annika Zaborniak
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Cameron Chen<br />Alli Chu<br />Ashley Cravens<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />[[Mali Mokhtari]]<br />Annika Zaborniak
|-
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |24/7 (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-