Lindsey George: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Rut | | style="text-align: center; " |Rut | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br>Fiorella Baclit<br>Alli Chu | | style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Fiorella Baclit<br />Alli Chu<br />Darby Cron<br />Evan Guinet<br />Catilyn Guntle<br />Hallie Haupert<br />[[Lilah Haye]]<br />Amberly Higgins<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />[[Tate Relock]]<br />Madelein Rupe<br />Sarah Stenzel<br />Delaney Williams<br />Cortnee Wilson | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Higher Ground | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Fiorella Baclit<br />Darby Cron<br />Hallie Haupert<br />[[Lilah Haye]]<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />[[Tate Relock]]<br />Sarah Stenzel<br />Resse Willis | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Not What You Thought You Were | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br />Fiorella Baclit<br />Alli Chu<br />Darby Cron<br />Evan Guinet<br />Hallie Haupert<br />[[Lilah Haye]]<br />[[Tate Relock]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Dirty Diana | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Fiorella Baclit<br />Darby Cron<br />Evan Guinet<br />Hallie Haupert<br />[[Lilah Haye]]<br />[[Tate Relock]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Ground Shake | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Fiorella Baclit<br />Alli Chu<br />Darby Cron<br />Catilyn Guntle<br />Hallie Haupert<br />[[Lilah Haye]]<br />[[Tate Relock]]<br />Cortnee Wilson | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||