Aleena Aoun: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 171: Line 171:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align:center;"|2014
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2014
| style="text-align:center;"|Surprise
| style="text-align:center;"|Surprise
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Musical Theater
Line 178: Line 178:
| style="text-align:center;"|KAR
| style="text-align:center;"|KAR
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Small Groups
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Small Groups
|-
| style="text-align:center;"|Royals
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Raven Alanes<br />[[Michelle Cheng]]<br />Lauren Lanning<br />Carissa Ojeda<br />Jadyn Saigusa<br />Reese Willis
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Cops
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Raven Alanes<br />[[Madison Beerer]]<br />Cameron Chen<br />[[Michelle Cheng]]<br />Emma Kang<br />Kyla Moore<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Carissa Ojeda<br />Jordan Simon<br />Reese Willis
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2015
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2015
Line 210: Line 224:
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Rachel Miller
| style="text-align:center;"|Rachel Miller
| style="text-align:center;"|Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Raven Alanes<br />[[Madison Beerer]]<br />Mckenna Brown<br />Joie Cavanaugh<br />Cameron Chen<br />[[Michelle Cheng]]<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />Madison Gallogly<br />Emma Kang<br />Ashley Kosonen<br />Annika Lee<br />Faith Mccain<br />Emma Mcginnis<br />Olivia Mcginnis<br />Kyla Moore<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Emily Park<br />Mia Rinaldi<br />Jadyn Saigusa<br />Jordan Simon<br />Claire Tidwell<br />Haven Ward<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak
| style="text-align:center;"|Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Raven Alanes<br />[[Madison Beerer]]<br />Mckenna Brown<br />Joie Cavanaugh<br />Cameron Chen<br />[[Michelle Cheng]]<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />Madison Gallogly<br />Emma Kang<br />Ashley Kosonen<br />Annika Lee<br />Faith McCain<br />Emma McGinnis<br />Olivia McGinnis<br />Kyla Moore<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Emily Park<br />Mia Rinaldi<br />Jadyn Saigusa<br />Jordan Simon<br />Claire Tidwell<br />Haven Ward<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak
| style="text-align:center;"|KAR National Finals (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|KAR National Finals (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Line
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Lines
|-
|-
| style="text-align:center;"|Snow White and the Seven Thugs
| style="text-align:center;"|Snow White and the Seven Thugs