Aleena Aoun: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 41: Line 41:
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2015
| rowspan="4" style="text-align:center;"|2015
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Chance
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Chance
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Amy Berokoff
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Amy Berokoff
| style="text-align:center;"|KAR (Cypress)
| style="text-align:center;"|KAR (Cypress)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Secondary Solos<br />Miss Junior Dance
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Secondary Solos<br />Miss Junior Dance
|-
| style="text-align:center;"|KAR Finals
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align:center;"|KAR Finals
| style="text-align:center;"|KAR Finals
Line 123: Line 126:
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align:center;"|2019
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2019
| style="text-align:center;"|Frames
| style="text-align:center;"|Frames
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Contemporary
Line 129: Line 132:
| style="text-align:center;"|Jump (Anaheim)
| style="text-align:center;"|Jump (Anaheim)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Another Time
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Radix (Anaheim)
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Jump (New York City)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}