Autumn Miller: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 201: Line 201:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Jazz Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Jazz Solos
|-
|-
| rowspan="5" style=“text-align: center; " |2016
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Make It Rain
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Make It Rain
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
Line 228: Line 228:
| style="text-align: center; " |TOKYO
| style="text-align: center; " |TOKYO
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Nightcall
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |self-choreographed
| style="text-align: center; " |MOVE
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}