Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
|Always Been you | |Always Been you | ||
| | |Contemporary | ||
| | | | ||
|Radix Nationals | |Radix Nationals | ||
| Line 214: | Line 214: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Monsters | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan="4" |Unknown | | rowspan="4" |Unknown | ||
| Line 230: | Line 230: | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Take It | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|} | |} | ||