Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 145: Line 145:
|-
|-
|Always Been you
|Always Been you
|Lyrical
|Contemporary
|
|
|Radix Nationals
|Radix Nationals
Line 214: Line 214:
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="6" |2022
| rowspan="4" |The Remix
| rowspan="4" |Monsters
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Unknown
| rowspan="4" |Unknown
Line 230: Line 230:
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
| rowspan="2" |Take It
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Velocity (Anaheim)
|
|-
|Radix (Anaheim)
|
|}
|}