Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 147: Line 147:
| rowspan="2" |Always Been You
| rowspan="2" |Always Been You
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Malia Asahino
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Top 15 Mini Protege  
|Top 15 Mini Protege  
Line 162: Line 162:
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|High Gold
|High Gold
|-
|2023
|Pop Drop and Roll
|Jazz
|
|Radix (Anaheim)
|
|}
|}