Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 193: | Line 193: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
|Top 6 Mini Protégé | |Top 6 Mini Protégé | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Something New | |||
|Jazz | |||
|[[Molly Long]] | |||
|24/7 (Knoxville) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||