Everleigh Soutas: Difference between revisions
No edit summary |
>Maddiesleap No edit summary |
||
| Line 215: | Line 215: | ||
|Radix (Indianapolis) | |Radix (Indianapolis) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Hands | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Radix (Nashville) | |||
| | |||
|} | |} | ||