Everleigh Soutas: Difference between revisions

>DHL
No edit summary
I add a dance solo that she did
Line 218: Line 218:
| rowspan="4" |2025
| rowspan="4" |2025
| rowspan="4" |Hands
| rowspan="4" |Hands
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |'''''Contemporary'''''
| rowspan="4" |[[Chelsea Sebes]]
| rowspan="4" |[[Chelsea Sebes]]
|Adrenaline (Mufreesboro)
|Adrenaline (Mufreesboro)
Line 231: Line 231:
|Revive (Atlanta)
|Revive (Atlanta)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| rowspan="4" |Mother of the house
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |[[Chelsea Sebes]]
|Velocity (Anaheim)
|3<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|}
|}