Hayden Calder: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 261: | Line 261: | ||
| | | | ||
|Spotlight (Redondo Beach 3) | |Spotlight (Redondo Beach 3) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2022 | |||
| rowspan="2" |Shoeless Joe | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Lines | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||