Hayden Calder: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 109: Line 109:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2021
| rowspan="11" |2021
| rowspan="5" |What You Want
| rowspan="6" |What You Want
| rowspan="5" |Musical Theater
| rowspan="6" |Musical Theater
| rowspan="5" |Kristine Calder
| rowspan="6" |Kristine Calder
|KAR Live (Burbank)
|KAR Live (Burbank)
|8<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance
|8<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance
Line 128: Line 128:
|Junior Photogenic Winner
|Junior Photogenic Winner
|-
|-
| rowspan="4" |Where Are You Now
|Spotlight WCN
| rowspan="4" |Contemporary
|Miss Junior Spotlight
| rowspan="4" |Malia Asahino<br />Kristine Calder
|-
| rowspan="5" |Where Are You Now
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Malia Asahino<br />Kristine Calder
|KAR Live (Burbank)
|KAR Live (Burbank)
|
|
Line 142: Line 145:
|Spotlight (Redondo Beach 3)
|Spotlight (Redondo Beach 3)
|Junior Photogenic Winner
|Junior Photogenic Winner
|-
|Spotlight WCN
|Miss Junior Spotlight
|-
|-
| rowspan="9" |2022
| rowspan="9" |2022