Kya Massimino: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 296: | Line 296: | ||
|YAGP | |YAGP | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Solos | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
| | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|YAGP (NYC) | |||
|- | |||
|3rd Odalisque | |||
|Classical | |||
| | |||
|YAGP (NYC) | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Don Quixote Kitri Act III | |||
|Classical | |||
| | |||
|YAGP (NYC) | |||
|Top 12 | |||
|} | |} | ||