Chloe Lukasiak: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 352: | Line 352: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solo | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |Hear Me Roar | | style="text-align: center; " |Hear Me Roar | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 422: | Line 422: | ||
| style="text-align: center; " |Musical theater | | style="text-align: center; " |Musical theater | ||
| style="text-align: center; " |[[Brittany Pent]] | | style="text-align: center; " |[[Brittany Pent]] | ||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Addicted to Love | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Almost Lover | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Brittany Pent]] | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hey Daddy | |||
| style="text-align: center; " |Musical theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Let Her Go | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Little Bird | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Tammy Croftcheck and Katie Watts | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Reflections | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |TOKYO | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Skyscraper | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Thick Skin | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Unbreakable | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Wonderland | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Shannon Mather | |||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|} | |} | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||