Chloe Lukasiak: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Dancer Gurl 2000 mNo edit summary |
||
| Line 931: | Line 931: | ||
|n/a | |n/a | ||
|n/a | |n/a | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2007 | |||
| rowspan="2" |Wikked Lil Girls | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
| rowspan="2" |[[Paige Hyland]] | |||
Sarah Canobbio | |||
Bella Saccomano | |||
[[Kassidy Leon]] | |||
|Fire And Ice | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Onstage NY (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2008 | | rowspan="5" |2008 | ||