Tessa Stallings: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 339: Line 339:
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines
|-
|-
| rowspan="14" |2019
| rowspan="16" |2019
| rowspan="2" |Puzzle
| rowspan="2" |Puzzle
| rowspan="2" |Acro
| rowspan="2" |Acro
Line 375: Line 375:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|6<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|6<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|-
| rowspan="2" |Carnival
| rowspan="2" |Acro
| rowspan="2" |Alexis Fuller<br />Alyssa Knott<br />[[Alyssa Stallings]]<br />Amina Garland<br />Ashley Haupt<br />Audrey Filling<br />Georgia Peterson<br />Isabella Rogofsky<br />Julia Breeden<br />Kaelyn Mullins<br />Khyla Frey<br />Mia Dinoto<br />Sydney Belcher<br />[[Audriana Nier]]
|Showbiz (Baltimore)
|did not place
|-
|Showstopper (Lancaster)
|did not place
|-
|-
| rowspan="2" |Master Chef
| rowspan="2" |Master Chef