Tessa Stallings: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 187: | Line 187: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2023 | ||
|Poker Face | | rowspan="3" |Poker Face | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Lancaster I) | |StarQuest (Lancaster I) | ||
|2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Teen Dancer | |2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Teen Dancer | ||
|- | |- | ||
|Wrecking Ball | | rowspan="3" |Wrecking Ball | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Lancaster I) | |StarQuest (Lancaster I) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| rowspan="14" |2024 | |||
| rowspan="7" |Donatella | |||
| rowspan="7" | | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR (Hampstead) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Fredericksburg) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Pigeon Forge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Richmond) | |||
| | |||
|- | |||
|Masquerade (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Laurel) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Upper Marlboro) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |Cry Me a River | |||
| rowspan="7" | | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR (Hampstead) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Fredericksburg) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Pigeon Forge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Richmond) | |||
| | |||
|- | |||
|Masquerade (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Laurel) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Upper Marlboro) | |||
| | |||
|} | |} | ||