Alyssa Massimiani: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|StarQuest (Pittsburgh) | |StarQuest (Pittsburgh) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2013-4 | |||
| rowspan="2" |Within My Dreams | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Pittsburgh) | |||
|unknown | |||
|- | |- | ||
|2014 | |2014 | ||